Якщо Вам хочеться мати теплі, енергозберігаючі, якісні і, на додаток до цього, ще й гарні металопластикові вікна, то VEKA від заводу «Оконіка» - це те, що Вам потрібно!

Кілька порад щодо запобігання появи конденсату

Коли температура знижується, на металопластикових вікнах з'являється конденсат.

Що це таке і чому відбувається конденсат на вікнах?

Саме по собі металопластикове вікно має абсолютно герметичну конструкцію, тобто поява вологи, в принципі, неможлива. Але умови, в яких відбувається експлуатація таких вікон, сприяють цьому. На відміну від дерев'яних рам, металопластикові не пропускають повітря, і служать перешкодою для коливання температур приміщення і вулиці.Воздух має властивість вологості, яка може змінюватися по ряду причин. Нормою вважається вологість порядку 35-48%, саме такий рівень вологості прийнятний для життєдіяльності людини і задовільного використання квартир та будинків. Надмірне накопичення вологи починається тоді, коли порушений процес повітрообміну приміщення і вулиці. Внаслідок цього волога осідає на поверхні вікна у вигляді конденсату. Зазвичай кутові частини будинків бувають більш холодними і це, згідно фізики процесу, впливає на вікна.

 

  • Якщо ви виявили появу конденсату на віконному склі, необхідно поставити стулку в режим провітрювання на 5-10 хвилин. Чим холодніше повітря, що проникає з вулиці в кімнати, тим більше рівень вологості при його нагріванні.
  • Не варто надовго залишати вікно відкритим, якщо на вулиці холодно. Діючи таким чином, ви  сприяєте зниженню температури в кімнаті, і таким чином,  вологість значно зменшується.
  • Взимку не варто часто і надовго провітрювати квартиру, так як зовнішні стіни будинків піддаються більш сильному охолодженню, ніж в іншу пору року. Дуже корисна така функція, як мікропровітрювання. Завдяки їй, процес провітрювання відбуватиметься більш рівномірно, і вам не доведеться постійно відкривати і закривати вікно.
  • У будинках і квартирах завжди є кімнати, в яких рівень вологи вище, ніж необхідно. Це, як правило, кухня, ванна кімната, або місце, де постійно сушать мокрі речі. Кипіння, часте використання води служать причиною підвищення вологості повітря. Щоб нормалізувати цей процес, потрібно регулярно провітрювати кімнати, особливо після приготування їжі, прийняття ванни, а також вранці в спальні.

Не слід вважати, що металопластикові вікна самі по собі утворюють конденсат. Це в корені невірно, оскільки вони володіють повною герметичністю. Осідання вологи на склопакетах відбувається через невідповідність правилам експлуатації, які передбачені для металопластикових конструкцій.

 

Щоб замовити якісні металопластикові конструкції, звертайтеся до нас. Ми знаходимося за адресою: м.Одеса, Грецька площа, 1 (в відділенні ПриватБанку, вхід з вул. Буніна),

тел. (066) 27 000 26, (097) 614 08 14

Наш сайт: http://okonika.com.ua

                veka.ua

                https://m.facebook.com/okonikaodessa